505-929-389 ogrodygrass@gmail.com

Koszenie trawy

Nie masz czasu na samodzielne koszenie? Wolisz przeznaczyć ten czas na odpoczynek, spędzić go z rodziną lub po prostu cieszyć się pięknym, zadbanym trawnikiem? Doskonale to rozumiemy i nasza oferta jest dla Ciebie. Koszenie trawy to bardzo wymagające i czasochłonne zajęcie. Z perspektywy zdrowego rozwoju trawnika jest to obok nawadniania i nawożenia najważniejszy zabieg pielęgnacyjny. Własciwie i profesjonalnie wykonane wpływa na zagęszczanie i prawidłowy rozwój każdego trawnika.

Z pozoru może się wydawać, że trawnik trzeba po prostu skosić – jednak żaden profesjonalista się z tym nie zgodzi. Przede wszystkim, aby trawnik dobrze wyglądał i prawidłowo się rozwijał koszenie musi być wykonywane regularnie. Kolejnym aspektem jest wysokość koszenia, która jest przez nas ustalana zależnie od podłoża, nasłonecznienia, rodzaju i jakości podlewania oraz wielu innych kryteriów takich jak np. pogoda lub aktualny stan trawnika. Koszenie trawy przez naszą firmę to również bardzo ładne, równe pasy, które cieszą oko właścicieli jeszcze przez parę dni po koszeniu.

Dlaczego warto nam powierzyć koszenie trawy?

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, zawsze przykładamy ogromną wagę do jakości wykonywanych przez nas usług i każde zadanie traktujemy z należytą starannością. Zajmujemy się pielęgnacją zieleni od lat, a koszenie trawy to nieodłączny element tej pracy. Jesteśmy terminowi, profesjonalni i dokładni. Obsługujemy klientów w podanych lokalizacjach : Otwock, Józefów, Warszawa, Wawer, Falenica, Stara Miłosna, Wesoła, Sulejówek.

Kompleksowe koszenie trawy

Kosimy trawę w prywatnych ogrodach, a także w miejscach publicznych na zlecenie urzędów – parki, skwery, pobocza, nieużytki.

Nowoczesny sprzęt

Posiadamy w firmie sprzęt wiodących światowych marek. Posiadamy kosiarki, kosy spalinowe, traktorki ogrodowe. Sprzęt jest serwisowany na bieżąco – regularne ostrzenie noży wpływa na jakość wykonywanej usługi.

Doświadczenie i profesjonalizm

Posiadamy wykwalifikowaną kadrę, która sprosta każdemu zadaniu. Nasi pracownicy są świetnie przeszkoleni i przygotwani, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Elastyczne terminy

Prosimy o telefon, a na pewno dobierzemy termin który będzie odpowiadał każdej ze stron. Przyjeżdzamy do klientów z Józefowa, Wawra, Otwocka, Warszawy już od wielu lat pielęgnując dla nich zieleń.

Koszenie trawy przez naszą firmę to same korzyści

Koszenie trawników to usługa, którą wykonujemy na terenie miasta Warszawa i Otwock. Aby zamówić koszenie trawy w Warszawie lub Otwocku, należy się z nami skontaktować i uzgodnić dogodny termin. Podczas rozmowy przedstawimy również wycenę usługi, w oparciu o uzyskane informacje – rodzaj trawnika / gruntu, powierzchnia, ewentualne trudności – np. konieczność wcześniejszego uporządkowania lub oczyszczenia obiektu

Zagospodarowanie odpadów

Zlecając nam koszenie, nie muszą się Państwo martwić samodzielnym zagospodarowaniem skoszonej trawy.
Jest ona przez nas zabierana, a następnie poddawana kompostowaniu.

Utrzymanie sprzętu

Aby mieć ładny trawnik, nie trzeba kupować kosiarki i poświęcać czasu na jej obsługę, serwis i naprawy.
Przyjedziemy z niezbędnym sprzętem i zadbamy za Was o ładny wygląd trawnika.

Korzystne ceny

Usługi koszenia trawy nie muszą być drogie. Wystarczy się z nami skontaktować, aby poznać cenę za regularne koszenie trawników oraz innych miejsc porośniętych trawą.

Koszenie trudnych miejsc

Nie ma dla nas zadań niemożliwych – zadzwoń i się przekonaj.

Gwarancja jakości

Wieloletnie doświadczenie pozwala nam realizować nawet najbardziej skomplikowane i wymagające zlecenia,
zapewniając wysoką jakość pracy i terminowość wykonania.

Oszczędność czasu

Kiedy my zajmujemy się Państwa trawą, Wy możecie ten czas spożytkować znacznie przyjemniej. Na odpoczynek, wakacje, hobby, czy po prostu ciesząc się idealnym trawnikiem.