505-929-389 ogrodygrass@gmail.com

Usługi ogrodnicze Warszawa Otwock

Wawer, Wesoła, Falenica, Józefów, Stara Miłosna

Świadczymy kompleksowe usługi ogrodnicze warszawa. Działamy w tej branży nieprzerwanie od wielu lat, mogąc się pochwalić dużym doświadczeniem, umiejętnościami, wiedzą i setkami wykonanych usług. Z przyjemnością zrealizujemy je również dla Państwa. W tym celu zapraszamy do zapoznania się z naszym katalogiem i wybraniem tego, co jest Państwu potrzebne.

profesjonalne usługi ogrodnicze warszawa

Gdzie oferujemy nasze usługi ogrodnicze?

Wiemy jak ważnym jest, aby usługi ogrodnicze realizowane były szybko i profesjonalnie. W związku z tym serdecznie zachęcamy do współpracy mieszkańców miast takich jak Otwock, Józefów, Stara miłosna, a także Warszawa – w tym dzielnice takie jak Wawer, Falenica czy też Warszawa Wesoła.

Kompleksowa realizacja usług ogrodniczych w naszej firmie charakteryzuje się szeroką ofertą, doświadczeniem a także atrakcyjną ceną świadczonych usług. Zachęcamy do kontaktu i rezerwacji wygodnego dla Państwa terminu prac.

 

Jakie usługi ogrodnicze realizuje nasza firma?

Zakładamy trawniki

Zakładamy eleganckie, zdrowe i silne trawniki w miejsce przypadkowo zasianych gatunków traw. Sprawdź ofertę TUTAJ.  Piękna soczysta zieleń, duża wytrzymałość, a do tego brak chwastów oraz innych samosiejek, psujących estetykę zielonego dywanu.

Opieka nad ogrodem

Nasze usługi ogrodnicze to również przycinanie, modelowanie i ogólna pielęgnacja ogrodów, roślin ozdobnych, thuj oraz pozostałych iglaków. Dzięki nam, rośliny na nowo odzyskają swoją atrakcyjność i przybiorą zupełnie inny, nieznany do tej pory kształt. Staną się prawdziwą ozdobą ogrodów, przyciągając uwagę i budząc zachwyt wśród wszystkich, którzy je zobaczą.

Opryski roślin

Zapewniamy skuteczną ochronę wszystkim gatunkom roślin. Stosujemy opryski roślin przy pomocy dedykowanych preparatów o dużej skuteczności, a jednocześnie bezpiecznych dla ludzi, zwierząt domowych i roślin ogrodowych.

Prace ogrodowe

Koszenie trawy można zaliczyć od jednej z najbardziej podstawowych prac ogrodowych. W przypadku naprawdę dużych powierzchni, koszenie trawy może okazać się bardzo czasochłonne i męczące. Dzięki temu że dysponujemy odpowiednim sprzętem ogrodniczym, możemy je wykonać szybko i dokładnie.

Kompleksowe usługi ogrodnicze Warszawa

Na roślinach znamy się jak mało kto. Dlatego wykonujemy wybrane usługi ogrodnicze zgodnie z kalendarzem ogrodnika. Co to oznacza? Przycinanie wybranych gatunków roślin wykonujemy wtedy, kiedy jest najlepszy dla nich czas. Dotyczy to wszystkich wykonywanych przez nas prac. Dbamy nie tylko o to, aby mogli Państwo cieszyć swoje oczy widokiem zadbanych roślin, ale również o to, aby stworzyć dla nich najlepsze warunki do rozwijania się. Aby stanąć na wysokości Państwa oczekiwań, a jednocześnie zapewnić swojej pracy należycie wysoką jakość, pracujemy wyłącznie na profesjonalnych narzędziach ogrodniczych renomowanych firm.

Ich zaletą jest bardzo duża trwałość i wytrzymałość na intensywną eksploatację. Umożliwia nam to terminowe wykonanie pracy bez ryzyka niespodziewanych awarii oraz przestojów. Zapraszamy do współpracy klientów indywidualnych, a także firmy, wspólnoty mieszkaniowe, spółdzielnie, a także jednostki samorządowe odpowiedzialne za utrzymanie zieleni w przestrzeni publicznej.

 • Dlaczego usługi ogrodnicze warto zlecić sprawdzonej firmie?

  Usługi ogrodnicze to zadanie dla profesjonalistów. Odpowiednia opieka nad roślinami różnych gatunków wymaga wiedzy i doświadczenia, które pozwolą w odpowiedni sposób zaopiekować się każdą z nich. Ogrody to powierzchnie zielone wypełnione perełkami w postaci rzadkich kwiatostanów i rzadko spotykanych drzew, z których każde ma indywidualne wymagania i pewne warunki, które muszą zostać spełnione w celu ich rozkwitu i zdrowego wzrostu. Sprawdzona firma nie tylko zadba o to, by każdej z roślin zapewnić odpowiednie warunki, ale również podpowie, w jaki sposób zająć się roślinami na przestrzeni okresu, w którym rośliny nie będą pod jej opieką. Profesjonaliści zabezpieczą rośliny przed szkodnikami, a także udzielą wszelkich niezbędnych wskazówek, dzięki którym rośliny będą się świetnie prezentować przez cały rok. 

 • Cennik usług ogrodniczych - od czego zależy?

  Na cennik usług ogrodniczych wpływ mają przede wszystkim dwa czynniki, do których należą powierzchnia ogrodu oraz zakres zlecanych prac. W zależności od pory roku usługi ogrodnicze obejmują różne czynności - od koszenia trawy i grabienia liści, aż po modelowanie krzewów i żywopłotów, a także użyźnienie gleby oraz  zakładanie klombów i trawników. Szeroki wachlarz świadczonych przez nas usług ogrodniczych sprawia, że każdy z Państwa  uzyska od nas pomoc w zakresie czynności związanych z pielęgnacją ogrodu. Martwi Państwa cennik usług ogrodniczych i trapią obawy związane z kosztami profesjonalnych usług ogrodniczych? Zachęcamy do kontaktu i możliwości skorzystania z bezpłatnej wyceny! 

 • Jak funkcjonalnie zaplanować mały ogród?

  Planowanie małego ogrodu to przedsięwzięcie dla osób, które dysponują działką o niedużej powierzchni, jednak planują ją zagospodarować w taki sposób, by świetnie się ona prezentowała i zapewniała estetyczny wygląd przestrzeni. Funkcjonalne zaplanowanie małego ogrodu to nie lada wyzwanie, ponieważ, poza wyborem odpowiedniej roślinności, koniecznym jest również dopasowanie odpowiedniego wyposażenia w postaci mebli, co pozwoli wykorzystać przestrzeń ogrodu w celach wypoczynkowych i rekreacyjnych. Uwzględniając fakt, że funkcjonalne zaplanowanie małego ogrodu wcale nie należy do zadań łatwych, warto skorzystać z profesjonalnych usług świadczonych przez specjalistów Ogrody Grass - serdecznie zapraszamy do kontaktu!

 • Jak zlecić nam wykonanie usług ogrodniczych?

  Wykonanie usług ogrodniczych wymaga określenia ich zakresu. Służymy Państwu pomocą zarówno w zakresie bieżących prac porządkowych i utrzymania ogrodu w doskonałej kondycji, jak również profesjonalnych usług ogrodniczych polegających na zaprojektowaniu ogrodu lub wymagających specjalistycznych narzędzi usługach zmechanizowanych. Pragną Państwo zlecić nam wykonanie usług ogrodniczych? Skontaktować się mogą Państwo z nami poprzez formularz kontaktowy na naszej stronie internetowej, poprzez adres mailowy ogrodygrass@gmail.com lub pod numerem telefonu 505-929-389. Zachęcamy do przedstawienia nam swoich oczekiwań oraz podstawowych danych dotyczących ogrodu, dzięki czemu będziemy mogli uzgodnić termin naszej wizyty oraz wycenić zakres prac - serdecznie zapraszamy!