505-929-389 ogrodygrass@gmail.com

Usługi ogrodnicze Warszawa Otwock

Wawer, Wesoła, Falenica, Józefów, Stara Miłosna

Świadczymy kompleksowe usługi ogrodnicze warszawa. Działamy w tej branży nieprzerwanie od wielu lat, mogąc się pochwalić dużym doświadczeniem, umiejętnościami, wiedzą i setkami wykonanych usług. Z przyjemnością zrealizujemy je również dla Państwa. W tym celu zapraszamy do zapoznania się z naszym katalogiem i wybraniem tego, co jest Państwu potrzebne.

profesjonalne usługi ogrodnicze warszawa

Gdzie oferujemy nasze usługi ogrodnicze?

Wiemy jak ważnym jest, aby usługi ogrodnicze realizowane były szybko i profesjonalnie. W związku z tym serdecznie zachęcamy do współpracy mieszkańców miast takich jak Otwock, Józefów, Stara miłosna, a także Warszawa – w tym dzielnice takie jak Wawer, Falenica czy też Warszawa Wesoła.

Kompleksowa realizacja usług ogrodniczych w naszej firmie charakteryzuje się szeroką ofertą, doświadczeniem a także atrakcyjną ceną świadczonych usług. Zachęcamy do kontaktu i rezerwacji wygodnego dla Państwa terminu prac.

 

Jakie usługi ogrodnicze realizuje nasza firma?

Zakładamy trawniki

Zakładamy eleganckie, zdrowe i silne trawniki w miejsce przypadkowo zasianych gatunków traw. Sprawdź ofertę TUTAJ.  Piękna soczysta zieleń, duża wytrzymałość, a do tego brak chwastów oraz innych samosiejek, psujących estetykę zielonego dywanu.

Opieka nad ogrodem

Nasze usługi ogrodnicze to również przycinanie, modelowanie i ogólna pielęgnacja ogrodów, roślin ozdobnych, thuj oraz pozostałych iglaków. Dzięki nam, rośliny na nowo odzyskają swoją atrakcyjność i przybiorą zupełnie inny, nieznany do tej pory kształt. Staną się prawdziwą ozdobą ogrodów, przyciągając uwagę i budząc zachwyt wśród wszystkich, którzy je zobaczą.

Opryski roślin

Zapewniamy skuteczną ochronę wszystkim gatunkom roślin. Stosujemy opryski roślin przy pomocy dedykowanych preparatów o dużej skuteczności, a jednocześnie bezpiecznych dla ludzi, zwierząt domowych i roślin ogrodowych.

Prace ogrodowe

Koszenie trawy można zaliczyć od jednej z najbardziej podstawowych prac ogrodowych. W przypadku naprawdę dużych powierzchni, koszenie trawy może okazać się bardzo czasochłonne i męczące. Dzięki temu że dysponujemy odpowiednim sprzętem ogrodniczym, możemy je wykonać szybko i dokładnie.

Kompleksowe usługi ogrodnicze Warszawa

Na roślinach znamy się jak mało kto. Dlatego wykonujemy wybrane usługi ogrodnicze zgodnie z kalendarzem ogrodnika. Co to oznacza? Przycinanie wybranych gatunków roślin wykonujemy wtedy, kiedy jest najlepszy dla nich czas. Dotyczy to wszystkich wykonywanych przez nas prac. Dbamy nie tylko o to, aby mogli Państwo cieszyć swoje oczy widokiem zadbanych roślin, ale również o to, aby stworzyć dla nich najlepsze warunki do rozwijania się. Aby stanąć na wysokości Państwa oczekiwań, a jednocześnie zapewnić swojej pracy należycie wysoką jakość, pracujemy wyłącznie na profesjonalnych narzędziach ogrodniczych renomowanych firm.

Ich zaletą jest bardzo duża trwałość i wytrzymałość na intensywną eksploatację. Umożliwia nam to terminowe wykonanie pracy bez ryzyka niespodziewanych awarii oraz przestojów. Zapraszamy do współpracy klientów indywidualnych, a także firmy, wspólnoty mieszkaniowe, spółdzielnie, a także jednostki samorządowe odpowiedzialne za utrzymanie zieleni w przestrzeni publicznej.